Agencja NuOrder - kompleksowa obsługa social media Haribo

Agencja interaktywna NuOrder opracowała strategię marketingową popularnej marki żelków, odpowiada za jej profile na Facebooku i Instagramie, współpracuje z Influencerami oraz realizuje kampanię mediową.

Kompleksowa obsługa social media Haribo

 

Agencja interaktywna NuOrder wygrała przetarg na pełną obsługę social media popularnej marki żelków Haribo. Do naszych zadań należało opracowanie strategii marketingowej, prowadzenie profili marki na Facebooku i Instagramie, współpraca z Influencerami oraz realizacja kampanii mediowej, wspierającej działania organiczne.

NuOrder jest odpowiedzialna za opracowanie strategii komunikacji w social media na 2020 rok, której celem jest budowa świadomości marki oraz komunikacja jej wymiarów i wartości.
Zgodnie z wypracowanymi założeniami, komunikacja opiera się o wysokiej jakości posty – nietuzinkowe, sensoryczne kreacje, budujące świat Haribo.

Odpowiadamy także za całoroczne działania mediowe w digitalu (Facebook, Instagram), których celem jest dobudowanie zasięgów do flightów TV i pozyskanie nowych fanów. NuOrder kompleksowo obsługuje także współpracę z Influencerami.

Haribo to kolejna marka, dla której agencja realizuje działania w social media. Do tej pory w naszym portfolio znalazły się między innymi Absolwent, Żubrówka, Cydr Lubelski, Gaspol czy Wonga.

'Mężczyzna marzeń' akcja agencji interaktywej NuOrder dla NIVEA

Kampania agencji NuOrder "Mężczyzna Marzeń" realizowana dla marki NIVEA wygenerowała 900 tysięcy unikalnych użytkowników, z czego 420 tysięcy trafiło na serwis z polecenia, dzięki zaimplementowanym mechanizmom WoMM.

Więcej >

Agencja interaktywna NuOrder dla marki Dotykacka - kampania zintegrowana i spot TV

NuOrder zrealizowała kampanię launchującą dla czeskiego dostawcy systemów kasowych online Dotykačka. Agencja interaktywna była odpowiedzialna za strategię brandu, kreację spotów radiowych i telewizyjnych oraz planowanie kampanii TV.

Więcej >

Kampania zintegrowana dla Target S.A. autorstwa agencji NuOrder

Agencja interaktywna NuOrder wygrała przetarg na opracowanie i realizację kampanii zintegrowanej dla Target S.A., producenta naturalnych środków do pielęgnacji roślin.

Więcej >