Głównym zadaniem agencji interaktywnej NuOrder było zmodyfikowanie identyfikacji wizualnej marki Amica.

Zmianom uległo przede wszystkim logo marki, wraz z dodaniem do niego hasła „for living”. Zmiany słowno-graficzne ściśle wiążą się z opracowaną nową strategią komunikacji marki. Poza tym przygotowano kreacje materiałów korporacyjnych oraz reklamowych, w których bardziej niż dotychczas postawiono na wyeksponowanie kolorystyki, jednoznacznie kojarzonej z marką Amica.

„Wraz z początkiem roku rozpoczęliśmy prowadzenie zintensyfikowanych badań rynkowych, które dotyczyły zarówno naszej marki, jak i tego, w jaki sposób klienci postrzegają nasze produkty. Dzięki zdobytej wiedzy, mogliśmy wdrożyć widoczne zmiany, a ich głównym elementem stał się logotyp.” – podsumował Paweł Rydz, dyrektor marketingu w Grupie Amica.

Amica jest największym producentem sprzętu gospodarstwa domowego w Polsce. W swojej ofercie posiadają szeroką gamę urządzeń AGD, które korzystają z najnowszych technologii i cieszą się nietuzinkowym designem.

Kampania zintegrowana 'Mężczyzna marzeń'

Kampania agencji NuOrder "Mężczyzna Marzeń" realizowana dla marki NIVEA wygenerowała 900 tysięcy unikalnych użytkowników, z czego 420 tysięcy trafiło na serwis z polecenia, dzięki zaimplementowanym mechanizmom WoMM.

Więcej

Kampania zintegrowana 'Narodowa Loteria Paragonowa'

Agencja NuOrder wraz z partnerem Unique One zajęła się obsługą digitalową cieszącego się ogromnym zainteresowaniem projektu Narodowa Loteria Paragonowa, organizowanego przez Ministerstwo Finansów.

Więcej

'Posadź drzewo' - agencja interaktywna NuOrder dla TetraPak

Czwarta edycja kampanii zintegrowanej „Posadź Drzewo” wygenerowała 1,29 mln unikalnych użytkowników na serwisie posadzdrzewo.pl bez użycia jakiegokolwiek wsparcia mediowego, bazując wyłącznie na sile międzyludzkiej rekomendacji

Więcej