Spot telewizyjny i zintegrowana kampania dla Da Grasso

Franczyzowa sieć pizzerii Da Grasso rozpoczęła właśnie szeroko zakrojoną kampanię reklamową.

Wraz z nastaniem lutego wystartowała pierwsza promocyjna odsłona marki DaGrasso w telewizji. Za kreację spotu i produkcję digital odpowiedzialna jest agencja NuOrder. Natomiast strategią, prowadzonymi działaniami i zakupem mediów zajmuje się dom mediowy Codemedia. Kampania obejmuje obecność marki w obszarze 360°.

DaGrasso to spółka z przeszło 20-letnim doświadczeniem, a „Laur Konsumenta” czy tytuł „Jakości Roku” to tylko niektóre spośród wielu nagród, które klienci przyznawali tej marce.

Spot telewizyjny w obszarze kreacji zarówno odnosi się jak i rozwija wypracowane przez markę elementy komunikacji, takie jak: postaci personifikujące poszczególne smaki pizzy. Całą produkcję wykonano jako animację 3D z elementami fotograficznymi i skanami obiektów.

W ramach promocji telewizyjnej spot zostanie emitowany m.in. w TVP1, TVP2, Polsacie, a także w stacjach tematycznych: TVN7, Polsat News, AXN, TTV oraz Polsat Sport. Ponadto spot będzie wyświetlany równolegle na platformach VOD – Player, IPLA oraz na YouTube’ie.

Poza promocją spotu na platformach VOD oraz w telewizji, przewiduje się kolejne odsłony – w Social Media, a także te intensyfikujące sprzedaż zarówno online, jak i w lokalach.

Kampania ma na celu rozpowszechnić stałą ofertę DaGrasso – duża pizza w cenie średniej przy zakupie napoju. Dom mediowy odpowiada także za całoroczne wsparcie marki w realizacji działań reklamowych, w tym za kampanie promujące sezonowe okazje.

DaGrasso stara się komunikować ze swoimi konsumentami w tonie, który jest swobodny i przyjacielski. Również w takiej narracji przewiduje się dalsze działania marki.

 

Kampania zintegrowana 'Mężczyzna marzeń'

Kampania agencji NuOrder "Mężczyzna Marzeń" realizowana dla marki NIVEA wygenerowała 900 tysięcy unikalnych użytkowników, z czego 420 tysięcy trafiło na serwis z polecenia, dzięki zaimplementowanym mechanizmom WoMM.

Więcej

Kampania zintegrowana 'Narodowa Loteria Paragonowa'

Agencja NuOrder wraz z partnerem Unique One zajęła się obsługą digitalową cieszącego się ogromnym zainteresowaniem projektu Narodowa Loteria Paragonowa, organizowanego przez Ministerstwo Finansów.

Więcej

'Posadź drzewo' - agencja interaktywna NuOrder dla TetraPak

Czwarta edycja kampanii zintegrowanej „Posadź Drzewo” wygenerowała 1,29 mln unikalnych użytkowników na serwisie posadzdrzewo.pl bez użycia jakiegokolwiek wsparcia mediowego, bazując wyłącznie na sile międzyludzkiej rekomendacji

Więcej